Jak to wszystko działa?

Usługodawca

Znajdź klientów, wspieraj swój biznes

Jesteś usługodawcą, który szuka nabywców swoich usług, towarów lub produktów? Stwórz ciekawy profil, zaprezentuj swoją firmę i przyciągnij potencjalnych klientów bez większego wysiłku. Wystarczy jednorazowa rejestracja, aby założyć konto i uzyskać dostęp do pięciu krajów. Zarządzaj obecnością swojej firmy i działaniami reklamowymi na wielu rynkach za pomocą jednej łatwej w obsłudze platformy.

Jedno konto, globalny zasięg

Wystarczy jedno konto, aby uzyskać dostęp do naszego portalu ogłoszeniowego i nawiązać kontakt z potencjalnymi partnerami biznesowymi z pięciu krajów. Rozwijaj swój biznes bez wysiłku i wejdź na nowe rynki. Zaprezentuj swoją firmę potencjalnym zainteresowanym, którzy aktywnie poszukują Twoich usług lub produktów. Nasz portal przyciąga realnych potencjalnych klientów, co zwiększa szanse na pomyślną współpracę biznesową.

Reklama, która nie rozprasza

Zapomnij o niepotrzebnych komentarzach i braku klarowności, jakie znasz z portali społecznościowych. Nasz portal oferuje precyzyjnie ukierunkowane środowisko reklamowe, które zapewnia możliwość kontaktu bez jakichkolwiek ingerencji. Profil Twojej firmy jest widoczny wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników, dostęp do informacji o Tobie mają tylko rzeczywiści klienci. Dzięki temu możliwe jest zachowanie wysokiego poziomu usług i potencjalnych klientów.

Zleceniodawca

Znajdź godnych zaufania usługodawców

Jeśli poszukujesz godnych zaufania usługodawców, którzy zrealizują Twój zamysł, nasz portal szybko i skutecznie pomoże Ci znaleźć idealnych partnerów biznesowych. Zdobądź dostęp do pełnych profili usługodawców, na których prezentują swoje usługi i produkty. Zapoznaj się z szeroką gamą dostawców i znajdź idealne rozwiązanie dla swoich wymagań biznesowych.

Wzmocnij swoją reklamę

Uzyskaj kontrolę nad swoimi ogłoszeniami dzięki naszej funkcji edytowalnych reklam. W prosty sposób aktualizuj i optymalizuj swoje ogłoszenia tak, aby maksymalizować ich wpływ i zasięgi. Zapomnij o niepotrzebnych komentarzach i braku klarowności, jakie znasz z portali społecznościowych. Nasz portal oferuje precyzyjnie ukierunkowane środowisko reklamowe, które zapewnia możliwość kontaktu bez jakichkolwiek ingerencji.

Szybkie wsparcie klienta

Nasz wyspecjalizowany zespół wsparcia jest tu po to, aby udzielić Ci szybkiej pomocy. Możesz liczyć na szybkie i skuteczne wsparcie zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować, a w ten sposób zapewnisz sobie płynną i bezproblemową reklamę. Wybierz nasz portal ogłoszeniowy i otwórz się na współpracę z usługodawcami, poszerz swój zasięg i wspieraj rozwój swojego biznesu bez jakichkolwiek obwarowań i długoterminowych zobowiązań.

Często zadawane pytania

 • Jak długo ważna jest rejestracja podstawowa?

  Rejestracja podstawowa jest ważna przez określony czas, wykupiony w sekcji Cennik naszych usług.

 • Jak mogę edytować i wypełnić swój profil?

  Po udanej rejestracji podstawowej zostaniesz automatycznie przekierowany na swoje konto. Wszystkie niezbędne korekty i zmiany profilu można wprowadzić na koncie.

 • Jak mogę odnowić moje członkostwo?

  Możesz odnowić członkostwo bezpośrednio w swoim profilu. Zostaniesz powiadomiony e-mailem z trzydniowym wyprzedzeniem o zbliżającym się zakończeniu członkostwa.

 • Co się stanie, jeśli zdecyduję się nie odnawiać członkostwa?

  Twoje dane logowania pozostają przechowywane w naszym systemie. Za każdym razem, gdy zdecydujesz się odnowić profil po upłynięciu członkostwie, możesz zalogować się za pomocą swoich danych i ponownie odnowić członkostwo. Twoje informacje, po upłynięciu członkostwa nie są widoczne w portalu.

 • Jak działa ogłoszenie na rynkach zagranicznych?

  Jeśli jesteś dostawcą i chcesz dotrzeć do partnerów na rynku zagranicznym, możesz wypełnić swój profil w języku niemieckim (Niemcy, Austria), polskim i czeskim. To Ty decydujesz, na którym rynku chcesz opublikować swój profil, aby nawiązać współpracę z partnerami zagranicznymi. Jeśli zdecydujesz się na ogłoszenie na rynku zagranicznym w trakcie trwającej już rejestracji podstawowej, Twój profil będzie publiczny na rynku zagranicznym przez czas trwania członkostwa podstawowego, tj. po wygaśnięciu członkostwa. Jako klient decydujesz, w jakim języku będziesz się reklamować na rynku zagranicznym. Istnieje możliwość dodania ogłoszeń w języku ojczystym dla wszystkich rynków lub w języku właściwym dla danego kraju.

   

 • Czym jest promowanie dla usługodawcy i do czego służy?

  Dzięki promowaniu Twój profil jest wyświetlany w górnej części bazy danych. W ten sposób Twój profil jest lepiej widoczny, co przekłada się na większą atrakcyjność profilu.

 • Czym jest i promowanie dla zleceniodawcy i do czego służy?

  Dzięki promowaniu Twoje ogłoszenie jest wyświetlane w górnej części listy ogłoszeń. W ten sposób masz większe szanse na to, że właściwy usługodawca lub pracownik zwróci uwagę na ogłoszenie.

 • Czym jest i jakie są zalety dodania swojego LOGO na stronie głównej?

  Logo Twojej firmy służy jako dodatkowa reklama przyciągająca uwagę do Twojej firmy. Logo jest widoczne na stronie głównej – w ten sposób docierasz do każdej osoby odwiedzającej portal.