Jak to wszystko działa?

Dla dostawców

Profil dostawcy

Profil dostawcy ma służyć jako prezentacja jego firmy, usług, towarów lub produktów. Dostawca otrzymuje jedno przejrzyste konto, którym zarządza zgodnie z aktualnym statusem swojej firmy, co oznacza, że może zmienić brzmienie opisu w swoim profilu, uzupełniać galerię zdjęć lub zaktualizować swoje certyfikaty. Na swoim koncie dostawca ma również dostęp do zakupu profili zagranicznych, dzięki czemu ma możliwość zaprezentowania swojej firmy na rynkach zagranicznych.

Publikowanie profilu za granicą

Portal Subkontract działa w pięciu krajach i oferuje najłatwiejszy sposób dodania profilu na rynkach zagranicznych. Dostawca może zdecydować, w jakim kraju chce prezentować swój profil podczas rejestracji lub logowania się na swoje konto. Aby dodać profil na rynek zagraniczny, nie jest wymagana dodatkowa rejestracja ani ponowne przesyłanie zdjęć lub certyfikatów, wystarczy wypełnić profil w języku wybranego kraju. 

Wyszukiwanie dostawców

Dostawca ma możliwość wyboru, czy jego profil ma być publiczny dla wszystkich odwiedzających portal, czy też zablokowany i dostępny tylko dla zarejestrowanych klientów. Opublikowany profil można również umieścić na stronie głównej portalu (Dostawcy-Profile), a ta sama opcja jest dostępna również w przypadku publikowania profilu na rynkach zagranicznych. Profil zablokowany jest przeznaczony dla dostawców, którzy chcą być widoczni tylko dla zarejestrowanych klientów. Obejrzyj krótki film o tym, jak to wszystko działa.

Dla klientów

Profil i ogłoszenia

Po rejestracji klient tworzy na swoim koncie profil swojej firmy, na którym będzie mógł umieszczać ogłoszenia. Na jego koncie znajduje się 5 edytowalnych ogłoszeń dla rynku krajowego. Konto oferuje abonentowi dodatkowe opcje zakupu ogłoszeń, promowania lub reklamowania się na rynkach zagranicznych.

Profil i ogłoszenia na rynkach zagranicznych

Klient ma dostęp do 4 dodatkowych rynków zagranicznych na swoim rachunku. Wybór kraju, zakup ogłoszeń, utworzenie profilu i dodawanie ogłoszeń. Dla każdego zakupionego rynku zagranicznego klient ma również 5 edytowalnych ogłoszeń + dodatkowe opcje, takie jak promowanie lub rozszerzanie ogłoszenia.

Promowanie i ogłoszenia rozszerzone

Promowanie umożliwia wyróżnienie ogłoszenia i dodanie go do strony głównej portalu. Ogłoszenia rozszerzone umożliwiają zakup dodatkowych, edytowalnych ogłoszeń. Portal Subkontrakt działa na 5 rynkach i umożliwia ogłoszenie z Twojego konta na rynkach słowackim, czeskim, niemieckim, polskim i austriackim.

Często zadawane pytania

 • Jak długo ważna jest rejestracja podstawowa?

  Rejestracja podstawowa jest ważna przez określony czas, wykupiony w sekcji Cennik naszych usług.

 • Jak mogę edytować i wypełnić swój profil?

  Hasło do konta otrzymasz pocztą elektroniczną po udanej rejestracji podstawowej. Następnie należy zalogować się na swoje konto, korzystając z adresu e-mail i hasła, które zostało wysłane. Wszelkie niezbędne zmiany można wprowadzać na swoim koncie.

 • Jak mogę odnowić moje członkostwo?

  Możesz odnowić członkostwo bezpośrednio w swoim profilu. Zostaniesz powiadomiony e-mailem z trzydniowym wyprzedzeniem o zbliżającym się zakończeniu członkostwa.

 • Co się stanie, jeśli zdecyduję się nie odnawiać członkostwa?

  Twoje dane logowania pozostają przechowywane w naszym systemie. Za każdym razem, gdy zdecydujesz się odnowić profil po upłynięciu członkostwie, możesz zalogować się za pomocą swoich danych i ponownie odnowić członkostwo. Twoje informacje, po upłynięciu członkostwa nie są widoczne w portalu.

 • Jak działa ogłoszenie na rynkach zagranicznych?

  Jeśli jesteś dostawcą i chcesz dotrzeć do partnerów na rynku zagranicznym, możesz wypełnić swój profil w języku niemieckim (Niemcy, Austria), polskim i czeskim. To Ty decydujesz, na którym rynku chcesz opublikować swój profil, aby nawiązać współpracę z partnerami zagranicznymi. Jeśli zdecydujesz się na ogłoszenie na rynku zagranicznym w trakcie trwającej już rejestracji podstawowej, Twój profil będzie publiczny na rynku zagranicznym przez czas trwania członkostwa podstawowego, tj. po wygaśnięciu członkostwa. Jako klient decydujesz, w jakim języku będziesz się reklamować na rynku zagranicznym. Istnieje możliwość dodania ogłoszeń w języku ojczystym dla wszystkich rynków lub w języku właściwym dla danego kraju.