Subkontrakt.pl

Jesteśmy portalem dla przedsiębiorców i działamy w 5 krajach.

Oferujemy dostawcom przestrzeń do stworzenia prezentacji swoich usług, towarów lub produktów w przejrzystym profilu.

Oferujemy klientom przestrzeń do stworzenia profilu reklamowego oraz rozszerzoną możliwość reklamy na maksymalnie 5 rynkach.

Jedno konto pozwala działać na aż 5 rynkach:

PL, SK, DE, AT, CZ

 

Ogłoszenia na rynkach krajowych i zagranicznych

Najprostszy sposób na nawiązanie współpracy

Zróżnicowane kategorie w zakresie usług i towarów

Prezentacja Twojej firmy w 5 krajach

CO ZYSKUJE KLIENT, REJESTRUJĄC SIĘ?

✅ 5 edytowalnych ogłoszeń dla rynku krajowego.
✅ Możliwość zakupu ogłoszeń na rynki zagraniczne.
✅ 5 edytowalnych ogłoszeń dla każdego zakupionego
rynku zagranicznego.
✅ Promowanie ogłoszeń, możliwość rozszerzenia ogłoszenia.
✅ Dostęp do wszystkich profili dostawców.

CO ZYSKUJE DOSTAWCA, REJESTRUJĄC SIĘ?

✅ Przejrzysty profil firmy.
✅ Przedstawienie swoich usług, towarów lub produktów.
✅ Możliwość zaprezentowania swojej firmy na rynkach zagranicznych.
✅ Możliwość wybrania opcji widoczności profilu tylko dla zarejestrowanych subskrybentów.

Kategorie wyszukiwania

Rejestracja dostawców

Rejestracja podstawowa

Rejestracja umożliwia dostawcom stworzenie profilu swojej firmy i upublicznienie jej działalności. Użytkownik otrzymuje konto, którym sam zarządza. Swoją prezentację, galerię zdjęć, certyfikaty można regularnie aktualizować, zmieniać, uzupełniać. To Ty decydujesz, czy Twój profil ma być odblokowany i widoczny dla wszystkich użytkowników, czy zablokowany i widoczny tylko dla zarejestrowanych subskrybentów.  

Przejdź do rejestracji

Publikowanie profilu za granicą

Najprostszy sposób, aby Twoja firma stała się widoczna za granicą. Dostawca ma do wyboru 5 krajów na swoim koncie, w których może opublikować swój profil. Pozostało tylko uzupełnić profil swojej firmy dla danego kraju. Kontrahent może sprawdzić wszystkie swoje profile na stronie głównej Subkontrakt.pl, klikając przycisk i wybierając kraj, do którego zostanie przekierowany. Portal Subkontrakt działa na rynkach: słowackim, niemieckim, czeskim, polskim i austriackim.

Dowiedz się więcej

Wyszukiwanie dostawców

Podczas rejestracji dostawcy sami określają swoją kategorię według obszaru działalności, w którym chcą opublikować swój profil. Na swoim koncie mogą oni oznaczyć swój profil poprzez promowanie i w ten sposób umieścić go na głównej stronie portalu Subkontrakt.sk. Mają również możliwość wejścia na wszystkie rynki zagraniczne.

 

Wyświetl kategorie

Rejestracja dla klientów

Rejestracja podstawowa

Zapewnia klientom miejsce do zamieszczania ogłoszeń, gdy szukają dostawców lub pracowników, których potrzebują. Po rejestracji podstawowej klient otrzymuje swoje konto, na którym ma do dyspozycji 5 edytowalnych ogłoszeń do reklamowania się na rynku krajowym. Na swoim koncie abonent ma możliwość zakupu ogłoszeń także na rynki zagraniczne. Przegląd 5 rynków w ramach jednego konta umożliwia klientom ogłaszanie się dla dostawców lub poszukiwanie odpowiednich pracowników w maksymalnie 5 krajach.

Dowiedz się więcej

 

Publikacja zamówienia za granicą

Portal Subkontract umożliwia klientowi zamieszczanie ogłoszeń w maksymalnie pięciu krajach z jednego konta, a tym samym znalezienie odpowiedniego dostawcy do realizacji swoich zamówień lub odpowiedniego pracownika do swojej firmy. Dla każdego zakupionego rynku zagranicznego klient ma do dyspozycji 5 edytowalnych ogłoszeń z możliwością dokupienia dodatkowych.

Przejdź do rejestracji

Przejrzyste konto

W ramach jednego przejrzystego konta klient może reklamować się na maksymalnie 5 rynkach. Oferuje ogłoszenia na rynkach słowackim, niemieckim, czeskim, polskim i austriackim. Wszystkie zakupione ogłoszenia są zarządzane i edytowane przez klienta w zależności od potrzeb na jego koncie. Klient może sprawdzić swoje ogłoszenia na stronie głównej Subkontrakt.pl, klikając przycisk i wybierając kraj, do którego zostanie przekierowany.   

Przejdź do rejestracji

Szukasz partnerów do
realizacji swoich projektów?

Dodanie własnej oferty dla
dostawców i podwykonawców.